top of page
0P7A9873.jpg

Fotoprodukty

Czy warto wywoływać zdjęcia? Jasne, że tak! Dyski naszych komputerów, telefony lubią płatać figle i niestety bywa tak, że tracimy zdjęcia. Fizyczne produkty, takie jak odbitki, fotoalbumy, to to, do czego najchętniej wracamy po latach. Dlatego w mojej ofercie we wszystkich pakietach zdjęciowych, oprócz plików cyfrowych, otrzymujesz także papierowe odbitki na jedwabnym papierze, z białą ramką, w formacie 13x19 cm. Ale oprócz tego w ofercie znajdziesz fotoalbumy, pudełka na odbitki, skórzane koperty na zdjęcia i fotoboardy. ​

Współpracuję z profesjonalnym laboratorium fotograficznym, jakość tych produktów powala!

Wszystkie produkty(poza fotoboardami) mogę dla Ciebie zaprojektować nie tylko ze zdjęć z naszej wspólnej sesji, ale również ze zdjęć z Twojego telefonu. 

Chcesz:

-uporządkować zdjęcia z zeszłorocznych wakacji,

-zrobić komuś prezent,

-a może w końcu mieć album ze zdjęciami z własnego ślubu? 

Nic trudnego!  Jeśli nie mówimy o zdjęciach z naszej wspólnej sesji- co musisz zrobić?

Najpierw przejrzyj  zdjęcia, które chcesz mieć w albumie i zrób selekcję. Następnie zapisz je w jednym folderze i udostępnij mi je za pomocą strony WeTransfer lub Google Drive. Będę potrzebowała od Ciebie informacji, jaki konkretnie produkt Cię interesuje-fotoalbum, storybook, odbitki, pudełko na zdjęcia? Zastanów się jaki rozmiar, i jaką okładkę wybierasz. Wszelkie opcje opisałam poniżej. 

Ponieważ, jak prawdopodobnie wiesz, mieszkam na Teneryfie, możesz zastanawiać się, jak otrzymasz swoje produkty na adres w Polsce, a może w jeszcze innym miejscu za granicą? Żaden problem. Współpracuję z laboratorium w Polsce, które oferuje wysyłkę do całej Europy.  

storybook
pudelko na zdjecia

PYTANIA   I     ODPOWIEDZI

Ceny podane są w euro, jaki przelicznik na złotówki przyjąć?

Obecny na dzień, w którym składasz zamówienie, można go sprawdzić w Google. Zazwyczaj to ok.4,50zł.

Ile zdjęć przygotować do projektu?

Na 10 rozkładówek albumu potrzeba 10-40 zdjęć. Im więcej zdjęć prześlesz, tym więcej rozkładówek będzie miał Twoj album.

Jak długo będę czekać na projekt albumu?

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W tym czasie postaram się uzgodnić z Tobą czas realizacji projektu. W ciągu 3-5 dni od przesłanego maila ze wszystkimi zdjęciami i wyborem okładki, tworzę projekt. Wysyłam Wam go do akceptacji. Od momentu akceptacji i opłacenia zamówienia, maksymalny czas otrzymania produktów pod wskazany adres w Polsce to 14dni.  W praktyce często to mniej niż tydzień. 

Jak wysyłane są produkty?

Jeśli nie są do produkty z naszej wspólnej sesji, które zakupujesz bezpośrednio po sesji, produkty wysyłane są bezpośrednio na Wasz adres kurierem GLS. Cena wysyłki w Polsce to 4 euro, a do innych krajów Europy 15 euro. 

Czy można wysłać produkty poza Polskę?

Tak, wtedy cena wysyłki do krajów Europy to 20 euro, a czas realizacji może wydłużyć się zależnie od kraju.

Czy przygotowany projekt będę mogła zmienić?

Zamawiając album, otrzymasz ode mnie na maila projekt albumu i  przewiduję 2 tury poprawek. Kreator albumów jest bardzo intuicyjny, więc możesz  nanieść komentarze bezpośrednio na projekt.

Jakie zdjęcia mogą znaleźć się w albumie?

Zdjęcia z naszej wspólnej sesji, z sesji od innego fotografa, a także te z Twojego telefonu-postaraj się znaleźć je w jak najlepszej jakości. Jeśli okazałoby się, że mają niewystarczającą jakość, poinformuję Cię o tym.

Co może zawierać grawer?

Możesz wybrać spośród dostępnych gotowych szablonów, ale możesz również wymyślić swój własny napis-cytat, ważną datę, imiona.

 

Pamiętaj, że kolory poszczególnych okładek z zdjęć mogą nieco się różnić od tych w rzeczywistości-ma na to wpływ ekran, na którym je oglądasz, a także obróbka zdjęć. Aby zobaczyć konkretne faktury, kolory, grawery w całości zachęcam Cię do odwiedzenia Instagrama Crystal Albums

 

Podsumowując, co musisz zrobić?

-Przejrzeć foldery ze zdjęciami, które chcesz umieścić w albumie i wykonać selekcję

-Wybrane zdjęcia umieść w jednym folderze, i wyślij je do mnie poprzez Dysk Google, albo WeTrasfer na adres kzfoto10@gmail.com

-W mailu napisz mi kolor okładki, który wybierasz, czy i jaki grawer, a także rozmiar albumu

Masz jakieś pytania?  Czekam na Twoją wiadomość!

bottom of page