top of page
IMG_0724.jpg

Cześć, jestem Kamila,

i chcę powiedzieć Ci coś o sobie, i stylu mojej pracy. 

Pochodzę z Polski, dokładnie z Lubelszczyzny, ale od 8 lat mieszkam na Teneryfie.  Lubię podróżować, czytać książki, i robić zdjęcia, a najlepiej robić to wszystko jednocześnie. Tak się składa, że nieźle to ze sobą współgra ;)

Fotografia zawsze bardzo mnie ciekawiła. Odkąd pamiętam, wywoływałam setki zdjęć :)
W pewnym momencie postanowiłam się tym zająć zawodowo. Zwłaszcza, że odkąd mieszkam na Wyspach Kanaryjskich, to automatycznie, gdy odwiedzali nas znajomi (a było ich dużo-wszyscy chcieli na wakacje ;p ) to zwiedzając piękne miejsca Teneryfy, robiłam za fotografa;) Często słyszałam potem "Powinnaś zostać fotografem". Wtedy jednak fotografię profesjonalną kojarzyłam z fotografią w studio, a takiej nigdy nie czułam.  Zdjęcia maluszków na różnych tłach, w strojach i czapeczkach, nie do końca były zgodne ze mną. Bardzo cenię sobie naturalność i dlatego zupełnie zachwyciła mnie fotografia lifestyle.
 
Czym ona jest? Gdyby chcieć tłumaczyć to słowo, to jest fotografią stylu życia. Dlatego każda sesja, u każdej rodziny będzie inna. Jeśli Twoją codziennością jest jazda konno, będą na niej konie, jeśli balet, będą piękne spódniczki, a jeśli zajmowanie się domem i bycie super mamą, to uchwycimy piękne chwile spędzone z rodziną przy wspólnym gotowaniu, czy nawet sprzątaniu! Właśnie o to chodzi w fotografii lifestyle-to żadne wydumane pozy, studio i flesze. To po prostu Wy i Wasze wspomnienia. Naturalność, emocje, i chwile, to to co widzę w fotografii.
 
Pozwól mi uwiecznić Waszą codzienność! ;) 
bottom of page