top of page

La Orotava-moja własna, prywatna sesja zdjęciowa w urokliwym miasteczku na północy Teneryfy

Teneryfa ma tak wiele cudownych plenerów, że nie wiem od czego zacząć! No dobrze, to zacznę od miejsca na północy Teneryfy-jeśli zdecydujecie się na sesję w tamtej okolicy, polecam klimatyczne stare miasto z przepięknym ogrodem, w którym uwielbiam robić zdjęcia-La Orotava.Chcecie zobaczyć relację z tego miejsca? Zerknijcie na zdjęcia. Nie wiem, czy macie dobrą wyobraźnię, ale ja już Was widzę w tych miejscach, jak łapię Wasz zachwyt, podziw, i radość z bycia w pięknych zakątkach Teneryfy.la orotava teneryfa kamila zienkiewicz
wąskie uliczki otoczone pięknymi górami, i chmury otulające szczyty-to La Orotava

W La Orotavie spotkaliśmy się z inną fotografką- Eweliną Dalecką. Za to lubię Teneryfę, że mogę tu poznawać tyle ciekawych osób! Poszliśmy na tzw. fotograficzny spacer. Ja robiłam zdjęcia jej i jej mężowi, a ona nam.


Obróbką zajęłam się sama.La Orotava to jedno z najstarszych miast na Wyspach Kanaryjskich. Założone na początku XVI wieku miasto na północy wyspy. Z tego względu trzeba przygotować się na to, że nie zawsze będzie tam idealna pogoda. Ale coś za coś! Dzięki temu jest tam pięknie zielono.


Polecam Wam wybrać się do kilku puntów tego miasta.
1. Centrum La Orotava-stare miastosesja zdjeciowa na polnocy wyspy teneryfa

W tle widać budynek, który znajduje się w centrum La Orotavy-to Urząd Miasta :D

sesja pary teneryfa


Mało jest generalnie na Teneryfie takich miast, gdzie czuć klimat starówki, wąskich uliczek. Południe jest stosunkowo młode, jeszcze 30lat temu nie było tam prawie nic. To właśnie na północy można zakosztować smaku prawdziwych Wysp Kanaryjskich.

Jako ciekawostkę powiem, że akurat zdjęcia te wykonywałam w momencie jak na wulkanie leżał śnieg (co zdarza się bardzo rzadko), i w La Orotavie też było deszczowo ;) Dla nas to zaleta-bo rzadko można czegoś takiego doświadczyć :D


la orotava teneryfa


2. Z centrum przejdź uliczkami wgłąb La Orotavy-pozwól sobie pobłądzić


Centrum pokazałam Wam w poprzednich zdjęciach. Ale warto dać sobie trochę przestrzeni i czasu, żeby wejść w boczne uliczki.
sesja pary na starym miescie kamila zienkiewicz

Tam napotkacie takie oto widoki. Kolorowe budynki z mnóstwem zieleni.

Tu mamy lekką głupawkę :D cała kwintesencja fotografii lifestyle ;)czarnobiale sesja teneryfa
nie byłabym sobą, gdybym nie obrobiła kilku zdjęć w stylu czarno-białej fotografii z dużą ilością ziarna
3. Odwiedź ogród Victoria Garden


To piękne miejsce, w którym możesz wypić kawę i podziwiać piękne widoki zadbanego ogrodu. Pokażę Ci tu kilka kadrów z tego miejsca.
Strelicja-kwiat Ptak Raj :)
Być może nie zachwyca Cię ta zieleń, tak bardzo jak mnie, która od kilku lat mieszka na południu Teneryfy, i ma deficyt tego, co zielone.


Ale przyznaj, że jest piękna!
Spacer zakończył się kilkoma zdjęciami, które cieszą moje oczy. Chcę Ci tym pokazać, że ja, jako fotografka też dbam o to, aby mieć pamiątki.


Nie jestem szewcem, który bez butów chodzi.la orotava

To co, spotykamy się na sesji w La Orotava? ;)
Comments


bottom of page