top of page

Piękny punkt widokowy

Jak piszą do mnie osoby zainteresowane sesją zdjęciową na Teneryfie, które tu przyjeżdżają na wakacje, to pierwsze pytanie jest : Gdzie moglibyśmy tą sesję zrobić. Często opowiadają, że jak mieli sesję w Polsce, to nagle musieli zmienić miejsce, bo deszcz, bo zimno, albo, że blisko nich ciężko znaleźć ładny plener. Na Teneryfie takich miejsc jest cała masa. Przygotowałam nawet specjalne trasy z najpiękniejszymi widokami na Teneryfie, gdzie mogę Wam zrobić zdjęcia-pakiet wakacyjny-jeśli jesteście zainteresowani szczegółami i opcjami tras, poproście mnie w wiadomości o klucz do sekcji STREFA GOŚCIA, gdzie ujawniam to i owo ;)


Jednak, pokażę Wam tutaj kilka zdjęć z ostatniej przejażdżki w sobotę. Zwykły weekend, obiad w restauracji, żądna spektakularna wycieczka, ale po drodze mijaliśmy to ;)Plener na Teneryfie, egzotyczna sesja zdjęciowaPlener na Teneryfie, egzotyczna sesja zdjęciowa
Chcę przez to powiedzieć, że o miejsce naprawdę nie musicie się martwić. Na pewno coś wspólnie znajdziemy. Oprócz punktów głównych, docelowych, często po drodze jest kilka, kilkanaście miejsc, gdzie też warto się zatrzymać, i zrobić kilka ujęć.


Wiem, że przed wyjechaniem na wakacje, w nowe miejsce, może być ciężko nam sobie to wszystko wyobrazić, ale właśnie dlatego przygotowałam dla Was tą opcję pakietu wakacyjnego-będę z Wami, żeby we wszystkim pomóc.


Mieszkam tu już piąty rok, i znam, nie tylko te najbardziej turystyczne miejsca, ale bardziej klimatyczne zakątki.


Napisz, pokażę Ci je ;)
Comments


bottom of page