top of page

Sesja pary w Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz-co tam robić? Oczywiście oprócz oczywistej oczywistości-żeby zrobić tam sesję zdjęciową ;) To miejscowość położona na północy Teneryfy. Dzięki obecnemu tam klimatowi, jest zdecydowanie bardziej zielono, ale i bywa CZASAMI deszczowo.


Mam wrażenie, że ostatnio północ Teneryfy coraz bardziej zyskuje na popularności i dobrze! Bo jest piękna. Puerto de la Cruz jest w ogóle ciekawym miejscem, bo ma klimat północy-pogodę, i roślinność, a jednak znajdziecie tu atrakcje turystyczne , hotele, restauracje, i dzięki temu poczujecie, że jesteście na wakacjach.


Można też tam odwiedzić największą atrakcję turystyczną jaką jest Loro Park.


Ja dziś zabieram Wam na sesję zdjęciową w Puerto de la Cruz. Robiliśmy ją ze świężo upieczonymi małżonkami!Para, z którą umówiliśmy się na sesję w Puerto de la Cruz zdecydowała się na luźną, nieformalną sesję w tym miasteczku. Nie było typowej sukni ślubnej, ani garnituru.


Uważam, że to bardzo komfortowe, wygodne rozwiązanie. Do tego, skupiamy się na tym co najważniejsze, czyli na Was!sesja slubna na plazy na teneryfie
oczywiście najważniejszy element poświadczający ślub zachowaliśmy na zdjęciach :)

sesja slubna na plaży teneryfa
fale tego dnia były szalone! mi zabrały buta, a Klaudię i Przemka jak widać zaskoczyły ;)

jednak wszyscy zadowoleni :)sesja zdjeciowa na teneryfie kamila zienkiewicz


sesja zdjeciowa na teneryfie kamila zienkiewicz


Puerto de la Cruz-idealne miejsce na sesję ślubną


Piaszczysta plaża z czarnym piaskiem, morskie fale, wiatr we włosach, kolor nieba tuż przed zachodem słońca – to wszystko składa się na scenerię, której próżno szukać gdziekolwiek indziej. Nie da się też jej zapomnieć!sesja zdjeciowa na teneryfie kamila zienkiewicz


puerto de la cruz teneryfa plaża

puerto de la cruz teneryfa plaża

puerto de la cruz teneryfa plaża

puerto de la cruz teneryfa plaża