top of page

Sesja pokoleniowa-pamiątka na całe życie dla całej rodziny

Co dać dziadkom na 40-tą rocznicę ślubu? Jaki prezent zrobić sobie z okazji jakiegoś ważnego dnia? Z jakiej pamiątki ucieszą się Twoje dzieci za kilkanaście/kilkadziesiąt lat? Z Waszych wspomnień! Sesja pokoleniowa, czyli taka, w której biorą udział wnukowie, rodzice, babcia, dziadek, a może i więcej osób, to najlepsza sentymentalna pamiątka na lata!sesja pokoleniowa na teneryfie

sesja babcia i dziadek z wnukami teneryfa
sesja pokoleniowa-czas babci i dziadka z wnukami-bezcenny!

pudełka na zdjęcia i albumy  sesja
zobaczcie sami z jaką ciekawością dzieciaki oglądają zdjęcia

Albumy to gotowy prezent dla bliskiej Ci osoby, ale również super pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny.

Wiecie z jaką radością dziadkowie będą oglądać takie kadry? Będą do nich wracać w każdy deszczowy wieczór! Zwłaszcza jeśli mieszkacie daleko od siebie.


A jak cenne będą takie zdjęcia dla tych wnuków, kiedy dorosną!

sesja pokoleniowa z dziadkami nad morzem

narturalne sesje lifestyle teneryfaWystarczy godzina Waszego czasu, a wspomnienia pozostaną na zawsze. Czasami dopiero na zdjęciach możemy przyjrzeć się jak wartościowy mamy dar-rodzinę.


Słodkie przepychanki, noski-miłoski, wygłupy, na to wszystko jest czas i miejsce na sesji, Nie chodzi o to, żebyście stali w bezruchu, ale byli sobą, i dzięki temu później na zdjęciach mogli zobaczyć naprawdę siebie i swoją rodzinę.


Kamila Zienkiewicz Fotografia sesja pokoleniowa

sesja o zachodzie slonca teneryfa fotograf

A co do miejsca, to chyba nie muszę zbytnio przekonywać? Plaża, góry, słońce przez cały rok, dzięki czemu nawet bardzo małe dzieciaczki mogą wziąć udział w sesji bez obaw o zmarznięcie. Spacer wzdłuż linii brzegowej oceanu, w tle zachód słońca. TO warunki idealne do naturalnych, lekkich kadrów, które pokażą piękno Waszej rodziny.

Do zobaczenia na sesji !

Comments


bottom of page