top of page

Sesja brzuszkowa w domu?

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie myślał o tym, żeby robić zdjęcia ciążowe. Kilka lat temu, wiele osób zaczęło je robić w studio, a teraz przyszła moda na sesje brzuszkowe w domu, tzw.lifestylowe sesje ciążowe. I świetnie! To to, co mogę Wam zaoferować również ja :)


Zapytacie, czy możemy zrobić też sesje w plenerze? Jasne. Ale dziś chcę Wam pokazać taką sesje w domu-może Was zachęcę do właśnie decyzji zrobienia zdjęć w Waszym wnętrzu. To tam, czujecie się swobodnie, bezpiecznie, i wygodnie. Dlatego to dobry pomysł. Zobaczcie sami na przykładzie sesji Michaliny.

Sesje zdjęciowe lifestylowe to też detale-nie zdziw się, gdy będę robić zdjęcia smoczka, koszyka, ubranek czekających na Twojego dzidziusia ;) To przywołuje wspaniałe wspomnienia.

Sesja ciążowa w domu ma też tą przewagę, że możecie zmieniać dowolnie Wasze stroje, na spokojnie i wygodnie. Wspólnie dobieramy ubrania do pomieszczenia, tak, żeby wszystko wyglądało spójnie.

A tu, kolejna zmiana aranżacji, i ubrania ;)

i znowu, inna stylizacja ;)
Martwicie się stylizacją? spójrzcie, Michalina wcale nie ma wydumanych sukienek, typowo ciążowych. Wystarczą zwykłe ubrania, których używacie na co dzień, to naprawdę fajnie wpasowuje się w sesje lifestyle.

Lubię jak pokazujecie mi ubranka, rzeczy czekające na noworodka-widać wtedy radość w Waszych oczach.

Przy robieniu soczku też wyłapię moment :P
Uwielbiam takie kadry, naturalne, na kanapie, w Waszym mieszkanku-to przywoła Wam realne wspomnienia tych 9 zdjęć.


Kommentare


bottom of page