"Zachwyciło mnie ciepło jakim emanuje Kamilka... Nasza rodzina nigdy nie miała styczności z sesją fotograficzną, w dodatku rodzinną. Zupełnie nie wiedzieliśmy jak mamy się zachować, gdy pokaże się obiektyw. Tymczasem Kamilka pięknie i dyskretnie zajęła naszą uwagę, i zanim się zorientowaliśmy zdążyła już zebrać fotograficzny materiał z momentów idealnych...

Dzieło sztuki codziennych zabaw rodzica z dziećmi... Serdecznych i zabawnych chwil spędzanych razem w domku...

Z całego serca polecam wszystkim. Pani Kamilka wie kiedy pstryknąć, żeby było pięknie"

0P7A9220.jpg

"Mamy i to!♡

Pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa Victori Zofii ♡

I muszę przyznać, że po sesji wątpiłam, żeby wyszły ładne zdjecia, bo Viki nie lubi nowych osób, ale

Kamila Zienkiewicz

wiedziała jak ująć te najpiękniejsze momenty.

Kamila Zienkiewicz Fotografia

dzięki tobie aż zakrecila mi się łezka w oku!"

“Polecam sesję zdjęciową z Kamilą. Naturalnie i na luzie. Piękne zdjęcia zrobione w godzinę. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.”

IMG_7587.jpg

Quedamos con Kamila a una hora y en el sitio indicado nos encontramos. Estimábamos que la sesión de fotos durara una hora, pero la verdad que todo fue muy rápido y sencillo, en unos 30-40 min ya teníamos las fotos hechas. Todo fue muy fácil con ella, y conectamos muy bien. Al día siguiente ya nos entregó nuestras fotos y no pudieron ser más bonitas, justo el tipo de fotos que estaba buscando. Recomendada 100%!

Marlena

"Bardzo polecam sesje z Kamilą! To dużo lepszy pomysł niż badziewne i chińskie pamiątki ze straganów. Przy Kamili można czuć się swobodnie, co w rezultacie daje naturalne zdjęcia. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta, za co dziękujemy. Zdjęcia będą najlepszą przypominajką i pamiątką z naszych wakacji na Teneryfie."

0P7A5594.jpg

Michalina

"Dziękuję Kamila Zienkiewicz za pomoc w uchwyceniu tak rzadkich i niesamowitych chwil naszego życia. Lifestylowa sesja zdjęciowa to najlepsza opcja, aby wspomnienia były jak najcieplejsze. I dużym plusem jest to, że Kamila Zienkiewicz robi to bardzo szybko i sprawnie. Polecam!"

Привіт 🤗. Хотіла б подякувати Kamila Zienkiewicz Fotografia за те що допомагає зафіксувати такі рідкісні та неймовірні моменти нашого життя. Фотосесія в стилі lifestyle це найкращий варіант щоб ваші спогади були максимально теплі. І великий плюс це те що Kamila Zienkiewicz Fotografia робить це дуже швидко і якісно. Рекомендую🤰👌

 

Polecamy gorąco sesje zdjęciowe z Kamilą! Nasze spontaniczne spotkanie na wulkanie było dla nas mega przygodą a efekty szalonego popołudnia są piękne. Chętnie spotkamy się znów uwiecznić nasze akrobacje w wyjątkowym miejscu.

0P7A7397.jpg

To była nasza pierwsza sesja i byliśmy bardzo zadowoleni. Na początku zupełnie nie wiedzieliśmy jak się zachować, ale Kamila szybko zorientowała się, że nie bardzo mamy talent do bycia modelami, i zaczęła nas ustawiać, po pierwsza tak, żebyśmy jakoś wyglądali, a po drugie tak, żeby zdjęcia były zróżnicowane. Jak najbardziej polecam!

Kamila to profesjonalistka o wielkim talencie. Z sesji na sesje widać jej wielkie postępy i to jak pięknie potrafi dostrzegać ludzi po drugiej stronie obiektywu. Wszystko dopina na ostatni guzik aby na sesji czuć się komfortowo. Kamila jest otwarta na propozycje, moją była sesja po drugiej stronie wyspy, gdzie warunki pogodowe nie zawsze są sprzyjające, całe szczęście się udało ! Jej luźne podejście do dzieci sprawia, że każdy maluch traktuje ja jak ciocię, której dawno nie widział

0P7A4051.jpg

Polecam podejście do klienta i bezstresowe (przynajmniej dla nas ) ujęcie chwil radości, zabawy oraz więzi, która łączy rodzinę.

Nie każdy lubi spoglądać w obiektyw a na tej sesji prawie go nie zauważaliśmy.

Dziękujemy za piękne ujęcia naszej rodziny oraz za uchwycenie najpiękniejszych chwil w fotoalbumie

Super mieć wspomnienia pod ręką.

Na mojej sesji z Kamilą czułam się super swobodnie, doskonała współpraca i porozumienie sprawiły że nie dość, że świetnie się bawiłam to efekty sesji totalnie mnie powaliły. Polecam całym sercem tę przesympatyczną fotografkę:) Z Kamilką nie może się nie udać

0P7A4788.jpg

Cudowne kadry, świetna atmosfera na sesji i ta jakość zdjęć! Najlepsza pamiątka z wakacji! Dziękujemy!!

Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna!
Oceń nasSłaboŚrednioDobrzeBardzo dobrzeWspanialeOceń nas