top of page

Sesja rodzinna na północy Teneryfy w Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz to bardzo fajne miejsce na północy Wyspy, które zawiera w sobie turystyczny klimat, i jak "prawdziwą" Teneryfę. Znajdziecie tam wiele klimatycznych knajpek, parków, ładną plażę, zachody słońca, i jedno z najbardziej znanych miejsc tego regionu-Loro Park, czyli pokazy orek, delfinów, numer 1 na świecie wg TripAdvisor. To tytułem wstępu-abyście poczuli trochę świeżą bryzę tego miejsca...;) Czemu? Bo zabieramy Was tam dzisiaj z rodzinką ze zdjęć, na sesję! Zobaczcie jak może wyglądać sesja zdjęciowa właśnie w tym miejscu.
Puerto de la Cruz jest baaardzo zielone! Oczywiście dla Polaków to żadna atrakcja, bo w Polsce w lecie też mamy przepiękne sady, pola, kwiaty. Jednak na Teneryfie jest to pewien towar deficytowy :D na południu wyspy jest sucho, i kiedy nie podlewa się roślin sztucznie, to oprócz naprawdę mocno wytrwałych kaktusów, nie rośnie tam nic innego. Północ natomiast jest trochę chłodniejsza, z opadami deszczu i dzięki temu piękna! Mnóstwo zieleni, egzotycznej roślinności i TRAWY! To naprawdę niespotykane naturalnie na południu.

sesja zdjeciowa kamila zienkiewicz teneryfa

A dla małych odkrywców jak widać takie miejsca to niezła frajda!


spacer wsord palm, teneryfa wyspy kanaryjskie fotograf

W pobliżu tego parku, mamy też piękną plażę. Ciemną, jak na prawdziwą Teneryfę przystało ;) Jasne plaże są nawożone, natomiast zupełnie naturalnie są tutaj właśnie te wulkaniczne-ciemne. W tle miasteczko-cudownie.teneryfa fotograf kamila
uwielbiam takie czułe kadry rodzinne

teneryfa fotograf
a tu zapozował nam nawet gołąbek :)Wiatr we włosach-ten efekt też uwielbiam :) dużo wiatru, dużo uśmiechu, dużo wody-wszystko, co nam potrzebne, znajdziemy na Teneryfie:)a to jest taki kadr, który widzę jako ulubiony za paręnaście lat, pokazujący prawdziwą, kochająca się rodzinę, i miłość rodzicówtata i córka sesja zdjeciowa teneryfa kamila zienkiewicz
no słodycz!


tata i corka sesja zjeciowa
cudowna pamiątka-tata i córka<3
i nagroda-plac zabaw-wiadomo :) Sesja jest na luzie, z uwzględnieniem potrzeb dziecka-to ma być też fajny czas dla dzieci. Zobaczcie sami na ten słodki uśmiech!

I jak-wybieracie się do Puerto de la Cruz? :) Do zobaczenia na sesji!

Comentarios


bottom of page