top of page

Sesja ślubna na wulkanie

Szukasz oryginalnego miejsca na plener ślubny? W takim razie, mam nadzieję, że przyjeżdzasz na miesiąc miodowy właśnie na Teneryfę, bo to tutaj znajdziesz takie miejsca! Jednym z nich jest wulkan El Teide o wysokości 3718m n.p.m. Imponujące? Oj tak! Właśnie tam, wybraliśmy się z parą, którą widzicie na zdjęciach.


Zobaczcie, jakie kadry można uzyskać w tej lokalizacji. Pierwszy prezentuję radość młodych ;)sesja na wulkanie  teneryfa

Sesja podczas urlopu po ślubie jest świetnym pomysłem. Czujecie się wtedy spokojni, największy stres za Wami. Do tego relaks, słońce, i jeden z najpiękniejszych momentów w życiu.

sesja na teide kamila zienkiewicz teneryfa

A może bierzecie ślub w zimie, albo na jesień? W Europie może być cieżko znaleźć plener, w którym możliwe będzie zrobienie zdjęć. Wtedy pomysł sesji na wakacjach to naprawdę dobre rozwiązanie.

miesiąć miodowy teneryfa

miesiąc miodowy teneryfa fotogrqaf sesja poślubna

Możesz zastanawiać się jak zabrać ze sobą suknię w podróż poślubną? Po pierwsze, jeśli Ci na tym zależy, to oczywiście możesz-dodatkowa walizka może się przydać ;) Albo skorzystaj z innej opcji - wybierz inną, białą sukienkę, która będzie typowo do tego celu, i łatwiej ją będzie spakować.

podróż poślubna i sesja

Zdjęcia w Twojej sukni ze ślubu na pewno otrzymasz z reportażu. Tutaj możesz poszaleć :)

sesja na wulkanie plener slubny podroz

Wulkan to naprawdę niesamowite miejsce. Pamiątka nie tylko z cudownego krajobrazu, ale Was w nim!
A wjeżdżając na szczyt, mijaliśmy piękny las. W nim też postanowiliśmy spontanicznie zrobić kilka ujęć.


sesja w lesie slubna teneryfa
a to chyba moje ulubione <3


zachod slonca na teneryfie sesja
wracając do domu, zatrzymaliśmy się, bo widok był oszałamiający!

Słońce zachodziło za inną wyspę-La Gomerę. Cudo.

A ponieważ Teneryfa ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania, to ta para wykorzystała tę opcję w pełni i zrobiliśmy kolejną sesję na plaży. Zobaczcie jej efekty klikając tutaj.

Comments


bottom of page